Zalety mieszkania na Nowej 5 Dzielnicy w Krakowie.

Lokal w którym mieszkamy, to nie tylko cztery kąty ale i przestrzeń wokół.

W ofercie Biura Nieruchomości Estate Lew Invest znaleźć można 240 komfortowych apartamentów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasze apartamenty przeznaczone na wynajem długoterminowy, znajdują się w Krakowie w dzielnicy Krowodrza na nowoczesnej inwestycji Nowa 5 Dzielnica. Oiedle zlokalizowane jest u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej.To północno-zachodnia część miasta, oddalona o zaledwie 2,5 km od Rynku Głównego, 2,0 km od Głównego Dworca kolejowego i Galerii Krakowskiej. Doskonała lokalizacja, możliwość skorzystania z szeregu usług znajdujących się na osiedlu, sprawia,  że jest to idealne miejsce do zamieszkania.

Dlaczego warto zamieszkać na Nowej 5 Dzielnicy? 

1. Dbając o komfort mieszkańców w wewnętrznej części osiedla powstała strefa zielona– wypoczynkowa. Jest to idealna alternatywa na spacer po całym dniu pracy, nie oddalając się od miejsca zamieszkania.

2. Z myślą o najmłodszych w wewnętrznej części osiedla powstały 3 nowoczesne i w pełni dostosowane place zabaw.

3. Posiadamy również do wynajęcia miejsca parkingowe w podziemnych garażach, które można wynająć w połączeniu z mieszkaniem, jak i niezależnie od nich.

4. Dla właścicieli czworonogów- wewnątrz osiedla znajduje się ogrodzony wybieg dla zwierząt.

5. Dodatkowo dla pełnego komfortu w każdym z budynków znajduje się rowerownia i wózkownia.

6. Dbamy także o Państwa poczucie bezpieczeństwa- osiedle jest strzeżone całodobowym monitoringiem.

7. Punkt odbioru paczek– dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

8. Możliwość zakupów i skorzystania z szeregu usług umożliwią lokale handlowo-usługowe zlokalizowane w części parterowej budynków.

 

Wynajmując nasze apartamenty, wszystko to czego potrzebujesz na co dzień jest w zasięgu ręki.

Przeczytaj także

Mieszkania do wynajęcia na Nowej 5 Dzielnicy czyli 100% komfortu!

Ponad 200 najemców i prawie 100% zamieszkałych apartamentów przy ulicy Wrocławskiej, to nie tylko statystyki, a dowód na poziom zadowolenia...

Mobile Home w Chorwacji

Własny domek na wakacje czy inwestycja na przyszłość? Większość z nas marzy o prywatnym domku nad morzem, który stanie się...

Dlaczego warto zamieszkać na Nowej 5 Dzielnicy?

Lokal w którym mieszkamy, to nie tylko cztery kąty ale i przestrzeń wokół. W ofercie Biura Nieruchomości Estate Lew Invest...

Poszukujesz nieruchomości do wynajecia lub zakupu? Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wesprzemy Cię w podjęciu decyzji o miejscu zamieszkania. Pomożemy Ci dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, którego szukasz oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące kwestii formalnych.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Estate Lew Invest Sp. z o.o. Dowiedz się więcej