Najem Korporacyjny

Wynajem korporacyjny polega na udostępnieniu domu lub mieszkania dla firmy, która później dysponuje nieruchomością i podnajmuje ją pracownikom na długie, krótkie lub średnie terminy. Wynajem mieszkania dla firmy to rozwiązanie, które jest bardzo wygodne dla właściciela nieruchomości. Firmy zainteresowane najmem korporacyjnym zazwyczaj zainteresowane są podpisaniem umowy długoterminowej, by móc bez ograniczeń udostępniać mieszkania służbowe swoim pracownikom. 

Właściciel, który zdecyduje się na wynajem apartamentów czy mieszkań firmom ma pewność stałego dochodu niezależnie od tego, czy nieruchomość aktualnie jest użytkowana, czy stoi pusta. Firma występująca w roli najemcy jest również najczęściej zobowiązania do sprzątania mieszkania i dbania o prawidłowy stan techniczny urządzeń oraz całego wyposażenia apartamentu. 

Mieszkanie dla pracownika – najem korporacyjny w Krakowie

Wynajem apartamentów jest również atrakcyjne dla samych korporacji. Udostępnienie pracownikowi komfortowego i w pełni wyposażonego mieszkania pracowniczego w ogólnym rozrachunku jest znacznie korzystniejsze finansowo niż korzystanie z usług hotelarskich. Takie mieszkanie jest też bardziej komfortowe niż pokój hotelowy dla pracownika – zapewnia pełną prywatność, wygodę oraz umożliwia swobodne przyjmowanie gości, co jest szczególnie ważne w przypadku wynajmów długoterminowych. Apartamenty dla firm są również bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli firma rozważa odpłatny wynajem mieszkania pracownikowi. 

Poszukujesz nieruchomości do wynajecia lub zakupu? Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wesprzemy Cię w podjęciu decyzji o miejscu zamieszkania. Pomożemy Ci dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, którego szukasz oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące kwestii formalnych.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Estate Lew Invest Sp. z o.o. Dowiedz się więcej