Wynajem korporacyjny

W obecnych czasach pracownicy często zmieniają miejsca pracy, ale również zmieniają miejsce zamieszkania w związku z nową ofertą pracy. Dlatego też prężnie rozwija się wynajem korporacyjny, który jest wygodnym rozwiązaniem zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika.

Czym jest wynajem korporacyjny.

Jeśli zmieniasz prace a co za tym idzie miejsce zamieszkania, zapytaj pracodawcę o wynajem mieszkań dla pracowników. Coraz większa ilość firm decyduje się na to rozwiązanie, dzięki czemu pracownicy nie muszą martwić się o zakwaterowanie w nowym miejscu pracy. Wynajem korporacyjny, polega na tym, iż firma wynajmuje mieszkanie i podnajmuje je swoim pracownikom. Jest to wygodne rozwiązanie, gdyż wynajmujący mieszkanie podpisuje umowę z jedną stroną i to właśnie od niej wymaga zapłaty. Natomiast wynajmujący, czyli pracodawca zyskuje funkcjonalne mieszkanie dla swoich pracowników.

Biuro Nieruchomości Estate Lew Invest zajmuje się również wynajmem mieszkań dla firm. Proponujemy nieruchomości położone w centrum lub w bliskim centrum Krakowa. Dzięki temu pracownicy Twojej firmy zamieszają w otoczeniu wszelkich atrakcji. Będą mogli również miło spędzać wieczory w pobliskich restauracjach czy na spacerach po starówce. Dodatkowo w naszym biurze wynajmiesz mieszkanie pracownikowi, które będzie w pełni wyposażone. Nie musisz się martwić, że nie będzie miał pościeli czy garnków. Wynajmujemy mieszkania firmom dla pracowników, które od pierwszego dnia nadają się do zamieszkania. Dzięki czemu nie będziesz w ogóle dopłacać. Nasze mieszkania na firmę pod wynajem wyposażone są również w klimatyzację i miejsce parkingowe. Twój pracownik zyska bardzo wygodne miejsce do życia, dużo przyjemniejsze niż hotel.

Korzyści z wynajmu mieszkania pracownikom

Najem mieszkania dla pracownika jest korzystne dla obu stron. Pracodawca nie musi ciągle szukać nowego mieszkania dla swoich pracowników. Dzięki temu oszczędza czas. Opłaca również jedną fakturę i nie musi się zbytnio martwić terminami płatności rachunków, czynszu i tym podobnych rzeczy. Dodatkowo zapewnienie pracownikom pobytu w hotelach jest dużo droższy niż wynajem mieszkania pod firmę dla jej pracownika. Pracownik zaś zyskuje przytulne i w pełni wyposażone miejsce do życia, w którym na pewno będzie się czuć bardziej, jak w domu niż w hotelu. Zyskają intymność, której nie mieliby w hotelu. Dodatkowo wynajęcie mieszkania dla pracownika sprawia, że może on swobodnie przyjmować gości. Ma to duże znaczenie, gdy dana osoba ma spędzić w Krakowie kilka miesięcy i zdąży już nawiązać znajomości.

Przeczytaj także

Mieszkania do wynajęcia na Nowej 5 Dzielnicy czyli 100% komfortu!

Ponad 200 najemców i prawie 100% zamieszkałych apartamentów przy ulicy Wrocławskiej, to nie tylko statystyki, a dowód na poziom zadowolenia...

Mobile Home w Chorwacji

Własny domek na wakacje czy inwestycja na przyszłość? Większość z nas marzy o prywatnym domku nad morzem, który stanie się...

Dlaczego warto zamieszkać na Nowej 5 Dzielnicy?

Lokal w którym mieszkamy, to nie tylko cztery kąty ale i przestrzeń wokół. W ofercie Biura Nieruchomości Estate Lew Invest...

Poszukujesz nieruchomości do wynajecia lub zakupu? Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wesprzemy Cię w podjęciu decyzji o miejscu zamieszkania. Pomożemy Ci dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, którego szukasz oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące kwestii formalnych.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Estate Lew Invest Sp. z o.o. Dowiedz się więcej