Wynajem korporacyjny

W obecnych czasach pracownicy często zmieniają miejsca pracy, ale również zmieniają miejsce zamieszkania w związku z nową ofertą pracy. Dlatego też prężnie rozwija się wynajem korporacyjny, który jest wygodnym rozwiązaniem zarówno dla pracodawcy, jak i pracownika.

Czym jest wynajem korporacyjny.

Jeśli zmieniasz prace a co za tym idzie miejsce zamieszkania, zapytaj pracodawcę o wynajem mieszkań dla pracowników. Coraz większa ilość firm decyduje się na to rozwiązanie, dzięki czemu pracownicy nie muszą martwić się o zakwaterowanie w nowym miejscu pracy. Wynajem korporacyjny, polega na tym, iż firma wynajmuje mieszkanie i podnajmuje je swoim pracownikom. Jest to wygodne rozwiązanie, gdyż wynajmujący mieszkanie podpisuje umowę z jedną stroną i to właśnie od niej wymaga zapłaty. Natomiast wynajmujący, czyli pracodawca zyskuje funkcjonalne mieszkanie dla swoich pracowników.

Biuro Nieruchomości Estate Lew Invest zajmuje się również wynajmem mieszkań dla firm. Proponujemy nieruchomości położone w centrum lub w bliskim centrum Krakowa. Dzięki temu pracownicy Twojej firmy zamieszają w otoczeniu wszelkich atrakcji. Będą mogli również miło spędzać wieczory w pobliskich restauracjach czy na spacerach po starówce. Dodatkowo w naszym biurze wynajmiesz mieszkanie pracownikowi, które będzie w pełni wyposażone. Nie musisz się martwić, że nie będzie miał pościeli czy garnków. Wynajmujemy mieszkania firmom dla pracowników, które od pierwszego dnia nadają się do zamieszkania. Dzięki czemu nie będziesz w ogóle dopłacać. Nasze mieszkania na firmę pod wynajem wyposażone są również w klimatyzację i miejsce parkingowe. Twój pracownik zyska bardzo wygodne miejsce do życia, dużo przyjemniejsze niż hotel.

Korzyści z wynajmu mieszkania pracownikom

Najem mieszkania dla pracownika jest korzystne dla obu stron. Pracodawca nie musi ciągle szukać nowego mieszkania dla swoich pracowników. Dzięki temu oszczędza czas. Opłaca również jedną fakturę i nie musi się zbytnio martwić terminami płatności rachunków, czynszu i tym podobnych rzeczy. Dodatkowo zapewnienie pracownikom pobytu w hotelach jest dużo droższy niż wynajem mieszkania pod firmę dla jej pracownika. Pracownik zaś zyskuje przytulne i w pełni wyposażone miejsce do życia, w którym na pewno będzie się czuć bardziej, jak w domu niż w hotelu. Zyskają intymność, której nie mieliby w hotelu. Dodatkowo wynajęcie mieszkania dla pracownika sprawia, że może on swobodnie przyjmować gości. Ma to duże znaczenie, gdy dana osoba ma spędzić w Krakowie kilka miesięcy i zdąży już nawiązać znajomości.

Przeczytaj także

Jaką umowę pośrednictwa wybrać?

Podczas sprzedaży lub kupna nieruchomości, stajemy przed podjęciem decyzji, czy zajmiemy się tym sami, czy decydujemy się na usługi profesjonalisty....

Zalety mieszkania na Nowej 5 Dzielnicy w Krakowie.

Lokal w którym mieszkamy, to nie tylko cztery kąty ale i przestrzeń wokół. W ofercie Biura Nieruchomości Estate Lew Invest...

Mieszkania na sprzedaż w Krakowie czekają na Ciebie

Jeśli poszukujesz mieszkania do zakupu zlokalizowanego w centrum miasta bądź położonego na obrzeżach, bez problemu biuro nieruchomości Estate Lew Invest...

Chcesz wynająć mieszkanie? Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wesprzemy Cię w podjęciu decyzji o miejscu zamieszkania. Pomożemy Ci dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, którego szukasz oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące kwestii formalnych.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Estate Lew Invest Sp. z o.o. Dowiedz się więcej