Mobile Home w Chorwacji

Własny domek na wakacje czy inwestycja na przyszłość?

Większość z nas marzy o prywatnym domku nad morzem, który stanie się naszym azylem oraz enklawą spokoju, miejsca gdzie moglibyśmy odpocząć od natłoku codziennych obowiązków.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy do sprzedaży urokliwe, mobilne domki schowane wśród drzew i zaledwie kilka kroków od szumu morskich fal. Widok na błękitne morze, chwile relaksu w cieniu drzew oliwnych oraz letnie wieczory spędzone na tarasie, to idealne miejsce na urlop dla Ciebie i Twojej rodziny.

                                                                                                        

Domki letniskowe położone są w miejscowości Pakostane w Chorwacji w sąsiedztwie rajskich plaż i błękitnego Adriatyckiego morza. Mobile Home zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie. Teren całego Camp Mobile Home jest ogrodzony. Dodatkowo na terenie osiedla znajduje się basen oraz plac zabaw. W pobliżu domków znajdziesz rozwiniętą infrastrukturę, umożliwiającą dostęp do licznych restauracji, sklepów i innych punktów handlowo-usługowych. Całość inwestycji to raj na Ziemi.

Oferowane domki mogą również pełnić funkcję inwestycyjną i zapewnić dodatkowe źródło dochodu z wynajmu. Jest to wyjątkowa nieruchomość, która przyciągnie wielu turystów. Miejscowość Pakostane, gdzie położone są Mobile Home, to miejsce pełnie spokoju i naturalnego piękna. Chorwackie wybrzeże nieustannie przyciąga coraz więcej turystów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami.

Przeczytaj także

Jak Biuro Nieruchomości Ułatwia Wynajem Mieszkań Firmom dla Ich Pracowników

Wynajem mieszkań dla pracowników jest ważnym elementem działalności wielu firm, szczególnie tych o wysokiej dynamice wzrostu osiąganej poprzez pozyskiwanie talentów...

Jak Wybrać Idealne Mieszkanie na Wynajem w Krakowie – Praktyczny Przewodnik

Wybór idealnego mieszkania na wynajem to zadanie, które wymaga czasu, uwagi i odpowiedniej strategii. Kraków, jako jedno z najbardziej dynamicznie...

Mieszkania do wynajęcia na Nowej 5 Dzielnicy czyli 100% komfortu!

Ponad 200 najemców i prawie 100% zamieszkałych apartamentów przy ulicy Wrocławskiej, to nie tylko statystyki, a dowód na poziom zadowolenia...

Poszukujesz nieruchomości do wynajecia lub zakupu? Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wesprzemy Cię w podjęciu decyzji o miejscu zamieszkania. Pomożemy Ci dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, którego szukasz oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące kwestii formalnych.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Estate Lew Invest Sp. z o.o. Dowiedz się więcej