Mobile Home w Chorwacji

Własny domek na wakacje czy inwestycja na przyszłość?

Większość z nas marzy o prywatnym domku nad morzem, który stanie się naszym azylem oraz enklawą spokoju, miejsca gdzie moglibyśmy odpocząć od natłoku codziennych obowiązków.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy do sprzedaży urokliwe, mobilne domki schowane wśród drzew i zaledwie kilka kroków od szumu morskich fal. Widok na błękitne morze, chwile relaksu w cieniu drzew oliwnych oraz letnie wieczory spędzone na tarasie, to idealne miejsce na urlop dla Ciebie i Twojej rodziny.

                                                                                                        

Domki letniskowe położone są w miejscowości Pakostane w Chorwacji w sąsiedztwie rajskich plaż i błękitnego Adriatyckiego morza. Mobile Home zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie. Teren całego Camp Mobile Home jest ogrodzony. Dodatkowo na terenie osiedla znajduje się basen oraz plac zabaw. W pobliżu domków znajdziesz rozwiniętą infrastrukturę, umożliwiającą dostęp do licznych restauracji, sklepów i innych punktów handlowo-usługowych. Całość inwestycji to raj na Ziemi.

Oferowane domki mogą również pełnić funkcję inwestycyjną i zapewnić dodatkowe źródło dochodu z wynajmu. Jest to wyjątkowa nieruchomość, która przyciągnie wielu turystów. Miejscowość Pakostane, gdzie położone są Mobile Home, to miejsce pełnie spokoju i naturalnego piękna. Chorwackie wybrzeże nieustannie przyciąga coraz więcej turystów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami.

Przeczytaj także

Dlaczego warto zamieszkać na Nowej 5 Dzielnicy?

Lokal w którym mieszkamy, to nie tylko cztery kąty ale i przestrzeń wokół. W ofercie Biura Nieruchomości Estate Lew Invest...

Dlaczego warto zdecydować się na pomoc biura nieruchomości?

Zastanawiasz się, dlaczego warto współpracować z biurem nieruchomości? Działanie na rynku nieruchomości nie jest proste. Szukanie mieszkania do wynajęcia czy...

Poszukując mieszkania warto sprawdzić oferty biura nieruchomości

Jeśli planujesz zainwestować w nieruchomość, nie musisz poświęcać swojego czasu na przeglądanie ofert umieszczanych na portalach ogłoszeniowych. Znacznie wygodniejszym rozwiązaniem...

Poszukujesz nieruchomości do wynajecia lub zakupu? Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wesprzemy Cię w podjęciu decyzji o miejscu zamieszkania. Pomożemy Ci dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, którego szukasz oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące kwestii formalnych.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Estate Lew Invest Sp. z o.o. Dowiedz się więcej