Mieszkania na sprzedaż w Krakowie czekają na Ciebie

Jeśli poszukujesz mieszkania do zakupu zlokalizowanego w centrum miasta bądź położonego na obrzeżach, bez problemu biuro nieruchomości Estate Lew Invest pomoże Ci znaleźć idealną ofertę. W bazie agencji nieruchomości posiadamy liczne oferty nieruchomości na sprzedaż. Poza obszarem położenia są one zróżnicowane pod względem:

  • metrażu nieruchomości – wybierz mieszkanie jednopokojowe lub wielopokojowe, dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

  • piętra i obecności windy – wybór piętra na którym ma się znajdować mieszkanie to również indywidualny wybór. Część klientów preferuje mieszkania na parterze z ogródkiem, natomiast pozostała część wybiera nieruchomości na wyższych piętrach. Planując zakup mieszkania na wyższym piętrze warto mieć na uwadze obecność windy.

  • dostępu do miejsc parkingowych lub garażu – jeśli posiadasz samochód lub dopiero planujesz jego zakup, warto zabezpieczyć się w garaż lub miejsce parkingowe, aby zawsze mieć zapewnione miejsce na swoje auto.

W sieci możemy znaleźć wiele ogłoszeń. Poszukując mieszkania na sprzedaż, warto zatem skorzystać z pomocy biura nieruchomości, która udzieli Ci dostępu do bazy zweryfikowanych propozycji, a co z tym się wiąże do bezpiecznego zakupu. Sprecyzujesz swoje preferencje dotyczące nowego mieszkania i otrzymasz wykaz nieruchomości spełniających podane kryteria. Możesz też liczyć na wsparcie biura w dopełnieniu formalności podczas zakupu.

Przeczytaj także

Jaką umowę pośrednictwa wybrać?

Podczas sprzedaży lub kupna nieruchomości, stajemy przed podjęciem decyzji, czy zajmiemy się tym sami, czy decydujemy się na usługi profesjonalisty....

Zalety mieszkania na Nowej 5 Dzielnicy w Krakowie.

Lokal w którym mieszkamy, to nie tylko cztery kąty ale i przestrzeń wokół. W ofercie Biura Nieruchomości Estate Lew Invest...

Wynajem korporacyjny

W obecnych czasach pracownicy często zmieniają miejsca pracy, ale również zmieniają miejsce zamieszkania w związku z nową ofertą pracy. Dlatego...

Chcesz wynająć mieszkanie? Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wesprzemy Cię w podjęciu decyzji o miejscu zamieszkania. Pomożemy Ci dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, którego szukasz oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące kwestii formalnych.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Estate Lew Invest Sp. z o.o. Dowiedz się więcej