Mieszkania dla wymagających

W naszej ofercie posiadamy ponad 300 przestronnych, nowoczesnych i w pełni umeblowanych apartamentów w Krakowie. Średnia wielkość mieszkań to 48 m2, swoje miejsce znajdzie tu rodzina jak i osoba indywidualna ponieważ w naszych zasobach posiadamy mieszkania w przedziale od 27 do 60 m2.

Mieszkania dla każdego

Oferujemy mieszkania tam, gdzie naprawdę warto zamieszkać. Obie nasze lokalizacje to nowo powstające, nowoczesne, prestiżowe osiedla, spełniające oczekiwania wymagających lokatorów. Możesz liczyć na eleganckie mieszkanie, kompletnie wyposażone, miejsce parkingowe, monitoring i wszystkie te udogodnienia, dzięki którym codzienność staje się prostsza i bardziej komfortowa.

Wszystkie nasze apartamenty wyposażone są w klimatyzację, nowoczesne meble, wysokiej klasy sprzęt RTV i AGD oraz wszelkie dodatkowe przedmioty niezbędna do codziennego życia. Doskonale zaplanowana przestrzeń zapewnia zarówno walory użytkowe, jak i estetyczne, co ważne zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Biuro obsługi

Dysponujemy 348 podziemnymi miejscami parkingowymi które, można wynająć w połączeniu z mieszkaniem jak i nie zależnie od nich. Wynajem to nie wszystko . Dla zapewnienia jeszcze większego komfortu naszych klientów dysponujemy własną ekipą specjalistów, którzy natychmiast usuną wszelkie usterki i awarie.

Biuro obsługi mieszczące się  na osiedlu Nowa 5 Dzielnica  w budynku Wrocławska 53 M jest do dyspozycyjny najemców od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 19 oraz soboty od 9 do 16. Nasi agenci pokażą wybrane mieszkanie odpowiedzą na pytania  dotyczące kwestii formalnych i pomogą podjąć najlepszą decyzję. To tu warto zamieszkać.

 

 

Przeczytaj także

Jak Biuro Nieruchomości Ułatwia Wynajem Mieszkań Firmom dla Ich Pracowników

Wynajem mieszkań dla pracowników jest ważnym elementem działalności wielu firm, szczególnie tych o wysokiej dynamice wzrostu osiąganej poprzez pozyskiwanie talentów...

Jak Wybrać Idealne Mieszkanie na Wynajem w Krakowie – Praktyczny Przewodnik

Wybór idealnego mieszkania na wynajem to zadanie, które wymaga czasu, uwagi i odpowiedniej strategii. Kraków, jako jedno z najbardziej dynamicznie...

Mieszkania do wynajęcia na Nowej 5 Dzielnicy czyli 100% komfortu!

Ponad 200 najemców i prawie 100% zamieszkałych apartamentów przy ulicy Wrocławskiej, to nie tylko statystyki, a dowód na poziom zadowolenia...

Poszukujesz nieruchomości do wynajecia lub zakupu? Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wesprzemy Cię w podjęciu decyzji o miejscu zamieszkania. Pomożemy Ci dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, którego szukasz oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące kwestii formalnych.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Estate Lew Invest Sp. z o.o. Dowiedz się więcej