Mieszkania dla wymagających

W naszej ofercie posiadamy ponad 300 przestronnych, nowoczesnych i w pełni umeblowanych apartamentów w Krakowie. Średnia wielkość mieszkań to 48 m2, swoje miejsce znajdzie tu rodzina jak i osoba indywidualna ponieważ w naszych zasobach posiadamy mieszkania w przedziale od 27 do 60 m2.

Mieszkania dla każdego

Oferujemy mieszkania tam, gdzie naprawdę warto zamieszkać. Obie nasze lokalizacje to nowo powstające, nowoczesne, prestiżowe osiedla, spełniające oczekiwania wymagających lokatorów. Możesz liczyć na eleganckie mieszkanie, kompletnie wyposażone, miejsce parkingowe, monitoring i wszystkie te udogodnienia, dzięki którym codzienność staje się prostsza i bardziej komfortowa.

Wszystkie nasze apartamenty wyposażone są w klimatyzację, nowoczesne meble, wysokiej klasy sprzęt RTV i AGD oraz wszelkie dodatkowe przedmioty niezbędna do codziennego życia. Doskonale zaplanowana przestrzeń zapewnia zarówno walory użytkowe, jak i estetyczne, co ważne zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Biuro obsługi

Dysponujemy 348 podziemnymi miejscami parkingowymi które, można wynająć w połączeniu z mieszkaniem jak i nie zależnie od nich. Wynajem to nie wszystko . Dla zapewnienia jeszcze większego komfortu naszych klientów dysponujemy własną ekipą specjalistów, którzy natychmiast usuną wszelkie usterki i awarie.

Biuro obsługi mieszczące się  na osiedlu Nowa 5 Dzielnica  w budynku Wrocławska 53 M jest do dyspozycyjny najemców od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 19 oraz soboty od 9 do 16. Nasi agenci pokażą wybrane mieszkanie odpowiedzą na pytania  dotyczące kwestii formalnych i pomogą podjąć najlepszą decyzję. To tu warto zamieszkać.

 

 

Przeczytaj także

Dlaczego warto zamieszkać na Nowej 5 Dzielnicy?

Lokal w którym mieszkamy, to nie tylko cztery kąty ale i przestrzeń wokół. W ofercie Biura Nieruchomości Estate Lew Invest...

Dlaczego warto zdecydować się na pomoc biura nieruchomości?

Zastanawiasz się, dlaczego warto współpracować z biurem nieruchomości? Działanie na rynku nieruchomości nie jest proste. Szukanie mieszkania do wynajęcia czy...

Poszukując mieszkania warto sprawdzić oferty biura nieruchomości

Jeśli planujesz zainwestować w nieruchomość, nie musisz poświęcać swojego czasu na przeglądanie ofert umieszczanych na portalach ogłoszeniowych. Znacznie wygodniejszym rozwiązaniem...

Poszukujesz nieruchomości do wynajecia lub zakupu? Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wesprzemy Cię w podjęciu decyzji o miejscu zamieszkania. Pomożemy Ci dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, którego szukasz oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące kwestii formalnych.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Estate Lew Invest Sp. z o.o. Dowiedz się więcej