Mieszkania dla wymagających

W naszej ofercie posiadamy ponad 300 przestronnych, nowoczesnych i w pełni umeblowanych apartamentów w Krakowie. Średnia wielkość mieszkań to 48 m2, swoje miejsce znajdzie tu rodzina jak i osoba indywidualna ponieważ w naszych zasobach posiadamy mieszkania w przedziale od 27 do 60 m2.

Mieszkania dla każdego

Oferujemy mieszkania tam, gdzie naprawdę warto zamieszkać. Obie nasze lokalizacje to nowo powstające, nowoczesne, prestiżowe osiedla, spełniające oczekiwania wymagających lokatorów. Możesz liczyć na eleganckie mieszkanie, kompletnie wyposażone, miejsce parkingowe, monitoring i wszystkie te udogodnienia, dzięki którym codzienność staje się prostsza i bardziej komfortowa.

Wszystkie nasze apartamenty wyposażone są w klimatyzację, nowoczesne meble, wysokiej klasy sprzęt RTV i AGD oraz wszelkie dodatkowe przedmioty niezbędna do codziennego życia. Doskonale zaplanowana przestrzeń zapewnia zarówno walory użytkowe, jak i estetyczne, co ważne zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Biuro obsługi

Dysponujemy 348 podziemnymi miejscami parkingowymi które, można wynająć w połączeniu z mieszkaniem jak i nie zależnie od nich. Wynajem to nie wszystko . Dla zapewnienia jeszcze większego komfortu naszych klientów dysponujemy własną ekipą specjalistów, którzy natychmiast usuną wszelkie usterki i awarie.

Biuro obsługi mieszczące się  na osiedlu Nowa 5 Dzielnica  w budynku Wrocławska 53 M jest do dyspozycyjny najemców od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 19 oraz soboty od 9 do 16. Nasi agenci pokażą wybrane mieszkanie odpowiedzą na pytania  dotyczące kwestii formalnych i pomogą podjąć najlepszą decyzję. To tu warto zamieszkać.

 

 

5 powodów, dla których warto współpracować z biurem nieruchomości

Zastanawiasz się, dlaczego warto współpracować z biurem nieruchomości? Rynek nieruchomości jest bardzo rozwinięty, a jakiekolwiek działanie na nim wymaga znajomości zasad i obycia. Nieważne, czy chcesz sprzedać mieszkanie, kupić czy wynająć cały proces wymaga poświęcenia i dużej ilości czasu. Obecnie to nie tylko wystawienie ogłoszenia na różnych platformach, to również spotkania i negocjacje. Dlatego też współpraca z biurem nieruchomości w takiej sytuacji przyniesie Ci wiele korzyści. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie korzyści niesie za sobą pomoc ze strony biura nieruchomości.

Mieszkania w najmodniejszych dzielnicach Krakowa

Zastanawiasz się, gdzie najlepiej mieszkać w Krakowie? Miasto królów to niewątpliwie jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. Kraków jest pełen życia, turystów i zabytków. Historyczny klimat uliczek w połączeniu z nowoczesnością i zaskakującym designem biur czy mieszkań przyciąga wiele osób. Kraków jest również miastem, w którym wielu ludzi może rozwinąć swoje kariery. Nie dziwi więc, że coraz więcej osób chce zamieszkać w tym mieście. Dowiedz się, w jakich dzielnicach warto mieszkać oraz gdzie znajdziesz nowoczesne mieszkania w Krakowie.

Rynek nieruchomości w Krakowie w 2022 roku

Rynek nieruchomości w Krakowie jest drugim co do wielkości po mieście stołecznym. Sytuacja na nim jest dość dynamiczna i jeżeli...

Chcesz wynająć mieszkanie? Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wesprzemy Cię w podjęciu decyzji o miejscu zamieszkania. Pomożemy Ci dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, którego szukasz oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące kwestii formalnych.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Estate Lew Invest Sp. z o.o. Dowiedz się więcej