Idealne mieszkanie do wynajęcia?

Na krakowskim rynku nieruchomości jest spora baza mieszkań do wynajęcia, niestety większość z nich swoje lata świetności ma dawno za sobą. Fatalny stan techniczny, wyposażenie niczym magazyn rzeczy niepotrzebnych to większość dostępnych ofert. Jak powinno wyglądać idealne mieszkanie przygotowane do wynajęcia? Zobacz jak robi to Estate Lew Invest.

Czy istnieje  mieszkanie idealne?

Idealne w tym wypadku znaczy przede wszystkim przygotowane z myślą wynajmu. Przystosowane do wymagań konkretnych grup społecznych. Ludzie poszukujący mieszkania do wynajęcia mają rożne potrzeby. Dla rodzi z dziećmi istotne będzie usytuowanie w okolicy przedszkola lub szkoły czy  placu zabaw na osiedlu, dla osób młodych wysoki standard, pełne wyposażenie i dobra lokalizacja, a dla studentów rozkład mieszkania z podziałem na osobne pokoje czy świetne połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta.

Bez względu na preferencje, istnieje kilka uniwersalnych cech, które sprawiają, że w głowie przyszłego najemcy pojawia się myśl „To tu właśnie chciałbym zamieszkać”.  Bez wątpienia do tych  kluczowych cech można zaliczyć: estetykę i funkcjonalność  oraz neutralność i harmonię. Idealne mieszkanie powinno mieć wszytko to co niezbędne do życia. Miejsce do odpoczynku, miejsce do pracy oraz solidną baza przestrzeni do przechowywania. Kompletna łazienka czy wyposażona kuchnia to niezbędne minimum.

Jak przygotowane są mieszkania w ofercie Estate Lew Invest?

Wszystkie nasze apartamenty wyposażone są w klimatyzację, nowoczesne meble, wysokiej klasy sprzęt RTV i AGD oraz wszelkie dodatkowe przedmioty niezbędna do codziennego życia. Doskonale zaplanowana przestrzeń zapewnia zarówno walory użytkowe, jak i estetyczne.  W swojej ofercie posiadamy mieszkania w przedziale od 27 do 60 m2. W każdym apartamencie z należytą starannością została przygotowana przestrzeń dzienna-  przytulny salon z aneksem kuchennym, który oddziela stół z krzesłami, oraz przestrzeń do wypoczynku – sypialnia z wygodnym dużym  łóżkiem oraz przestronnymi szafami.

Wszystkie apartamenty urządzone są w neutralnym i jednocześnie nowoczesny stylu, co  gwarantuje efektywny odpoczynek po ciężkim dniu pracy.  Miękki, obszerny narożnik, antyalergiczne dywan, zasłony czy przytulnie urządzona sypialnia to walory, których trudno znaleźć w innych krakowskich mieszkaniach. Wyposażony w meble ogrodowe taras lub balkon to coś, czego nikt inny nie oferuje.

Czy jest coś jeszcze?

Odpowiedź brzmi Tak! Do każdego apartamentu dysponujemy  zewnętrznymi miejscami  parkingowymi lub miejscami w garażu  podziemnym. Dla zapewnienia większego komfortu naszych klientów  dysponujemy własną ekipą specjalistów, którzy natychmiast usuną wszelkie usterki i awarie.

 

Jak zaaranżować przestrzeń aby była bardziej indywidualna? Kilka prostych trików pokazuje Klaudia Leszczyńska, która zaprezentowała apartamenty w zupełnie innym wydaniu stosując Home Staging. Efekty tych działań można zobaczyć na filmie. Chcesz zamieszkać w naszych apartamentach? Zobacz aktualna ofertę.

 

 

 

 

 

Przeczytaj także

Jak Biuro Nieruchomości Ułatwia Wynajem Mieszkań Firmom dla Ich Pracowników

Wynajem mieszkań dla pracowników jest ważnym elementem działalności wielu firm, szczególnie tych o wysokiej dynamice wzrostu osiąganej poprzez pozyskiwanie talentów...

Jak Wybrać Idealne Mieszkanie na Wynajem w Krakowie – Praktyczny Przewodnik

Wybór idealnego mieszkania na wynajem to zadanie, które wymaga czasu, uwagi i odpowiedniej strategii. Kraków, jako jedno z najbardziej dynamicznie...

Mieszkania do wynajęcia na Nowej 5 Dzielnicy czyli 100% komfortu!

Ponad 200 najemców i prawie 100% zamieszkałych apartamentów przy ulicy Wrocławskiej, to nie tylko statystyki, a dowód na poziom zadowolenia...

Poszukujesz nieruchomości do wynajecia lub zakupu? Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wesprzemy Cię w podjęciu decyzji o miejscu zamieszkania. Pomożemy Ci dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, którego szukasz oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące kwestii formalnych.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Estate Lew Invest Sp. z o.o. Dowiedz się więcej