Dlaczego warto zamieszkać na Nowej 5 Dzielnicy?

Lokal w którym mieszkamy, to nie tylko cztery kąty ale i przestrzeń wokół.

W ofercie Biura Nieruchomości Estate Lew Invest można znaleźć 240 komfortowych apartamentów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Nasze apartamenty przeznaczone na wynajem długoterminowy, znajdują się w Krakowie w dzielnicy Krowodrza na nowoczesnej inwestycji Nowa 5 Dzielnica. Osiedle zlokalizowane jest u zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej.To północno-zachodnia część miasta, oddalona o zaledwie 2,5 km od Rynku Głównego, 2,0 km od Głównego Dworca kolejowego i Galerii Krakowskiej. Doskonała lokalizacja, możliwość skorzystania z szeregu usług znajdujących się na osiedlu, sprawia,  że jest to idealne miejsce do zamieszkania.

Dlaczego warto zamieszkać na Nowej 5 Dzielnicy?

1. Dbając o komfort mieszkańców w wewnętrznej części osiedla powstała strefa zielona- wypoczynkowa. Jest to idealna alternatywa na spacer po całym dniu pracy, nie oddalając się od miejsca zamieszkania.

2. Z myślą o najmłodszych w wewnętrznej części osiedla powstały 3 nowoczesne i w pełni dostosowane place zabaw.

3. Posiadamy również do wynajęcia miejsca parkingowe w podziemnych garażach, które można wynająć w połączeniu z mieszkaniem, jak i niezależnie od nich.

4. Dla właścicieli czworonogów- wewnątrz osiedla znajduje się ogrodzony wybieg dla zwierząt.

5. Dodatkowo dla pełnego komfortu w każdym z budynków znajduje się rowerownia i wózkownia.

6. Dbamy także o Państwa poczucie bezpieczeństwa- osiedle jest strzeżone całodobowym monitoringiem.

7. Punkt odbioru paczek- dostępny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

8. Możliwość zakupów i skorzystania z szeregu usług umożliwią lokale handlowo-usługowe zlokalizowane w części parterowej budynków.

Wynajmując nasze apartamenty, wszystko to czego potrzebujesz na co dzień jest niemal na wyciągnięcie ręki.

 

Przeczytaj także

Jak Biuro Nieruchomości Ułatwia Wynajem Mieszkań Firmom dla Ich Pracowników

Wynajem mieszkań dla pracowników jest ważnym elementem działalności wielu firm, szczególnie tych o wysokiej dynamice wzrostu osiąganej poprzez pozyskiwanie talentów...

Jak Wybrać Idealne Mieszkanie na Wynajem w Krakowie – Praktyczny Przewodnik

Wybór idealnego mieszkania na wynajem to zadanie, które wymaga czasu, uwagi i odpowiedniej strategii. Kraków, jako jedno z najbardziej dynamicznie...

Mieszkania do wynajęcia na Nowej 5 Dzielnicy czyli 100% komfortu!

Ponad 200 najemców i prawie 100% zamieszkałych apartamentów przy ulicy Wrocławskiej, to nie tylko statystyki, a dowód na poziom zadowolenia...

Poszukujesz nieruchomości do wynajecia lub zakupu? Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wesprzemy Cię w podjęciu decyzji o miejscu zamieszkania. Pomożemy Ci dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, którego szukasz oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące kwestii formalnych.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Estate Lew Invest Sp. z o.o. Dowiedz się więcej