m2

Sprzedaż obiektów handlowych, przemysłowych i komercyjnych w Krakowie

Liczba ofert:1
Diagnostyka Pojazdów - Szansa na Inwestycję
Lokalizacja: Klimontów,
Powierzchnia: 8600
4750000 PLN

W Estate Lew Invest znajdziesz obiekty na sprzedaż Kraków. Jeżeli więc szukasz idealnego miejsca do prowadzenia biznesu, to zgłoś się do nas. Pomożemy Ci znaleźć obiekt, który spełni Twoje oczekiwania i będzie dostosowany do branży, którą się zajmujesz. Wybierz nasze biuro nieruchomości Kraków i z pomocą profesjonalistów znajdź przestrzeń dla swojego biznesu.

Obiekty na sprzedaż Kraków — wiele ofert w jednym miejscu

Zakładasz firmę i szukasz odpowiedniego obiektu do jej prowadzenia, a może chcesz znaleźć większy lokal? W swojej ofercie mamy obiekty na sprzedaż o różnych metrażach. Dzięki temu znajdziesz taki, który idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby. Znajdziesz u nas obiekty handlowe, przemysłowe czy komercyjne na sprzedaż, więc niezależnie od branży znajdziesz coś odpowiedniego.

Szukasz inne obiektu na sprzedaż? Nie znalazłeś tego, czego szukasz wśród naszych ofert? Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Wysłuchają, na czym Ci zależy i znajdą odpowiednie obiekty na sprzedaż. Wśród nich na pewno znajdziesz ten, który spełni Twoje oczekiwania.

Estate Lew Invest prowadzi sprzedaż obiektów w:

  • – Zakopanem;
  • – Warszawie;
  • – Skarżysku-Kamiennej.

Obiekty na sprzedaż — profesjonalna pomoc

Oglądasz różne obiekty na sprzedaż w Krakowie i okolicach i nie wiesz, na który się zdecydować? Nasi fachowcy służą radą i wsparciem. Chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości oraz opowiedzą o okolicy, w której chcesz kupić obiekt. Dzięki temu będzie Ci łatwiej podjąć decyzję. Pracownicy wyjaśnią Ci również wszystkie formalności, które musisz dopełnić podczas zakupu. Zawsze możesz więc liczyć na nasze wsparcie.

Nasze biuro nieruchomości w Krakowie proponuje również:

Zapraszamy do kontaktu!

Poszukujesz nieruchomości do wynajecia lub zakupu? Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i wesprzemy Cię w podjęciu decyzji o miejscu zamieszkania. Pomożemy Ci dowiedzieć się wszystkiego o miejscu, którego szukasz oraz rozwiejemy wątpliwości dotyczące kwestii formalnych.

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Estate Lew Invest Sp. z o.o. Dowiedz się więcej