Join our team

Looking for a challenging job? Enjoy ambitious goals and working with people?
Got personal experience with real property, or perhaps seek new challenges?

Join us to create unrivalled quality! We’re waiting for you!

  • Attractive earnings

    High salaries and an attractive commission scheme dependent on your performance. Plus a training package that prepares you for working effectively.

  • Friendly atmosphere

    A team of young, energetic and friendly people. An exceptional place where work is a pleasure rather than a tedious routine.

  • Flexible working hours

    You decide your working hours. An interesting job for creative people. We provide the necessary tools - the rest is up to you.

Opinie naszych klientów

  • Wspaniała obsługa🤩 Dziękuję
    - Ira Bardiyovska
  • Dobra obsługa, ładne apartamenty. Wiele rzeczy jest już w cenie i w ogóle się o nich nie myśli, jak w hotelu. Cena jest uzasadniona. Wysoce zalecane!
    - Davyd Vasylevskyi
  • Miałem dobre doświadczenia z tą agencją. Dostarczone mieszkanie było nowe i szybko rozwiązali kilka drobnych problemów, które się pojawiły. Agencja oferuje elastyczne okresy wynajmu poniżej roku, co jest rzadkością
    - Misha Bohoslavskyi
  • Niesamowita obsługa i doskonałe apartamenty
    - Thomas
  • Dobre apartamenty, wypełnione większością niezbędnych rzeczy. Mówią po angielsku, elastycznie podczas negocjacji. Niestety, podpisy są offline, ale jest to powszechna praktyka.
    - Oleksandr Perekopsky

Who are we looking for?

Agent nieruchomości
Kraków

Kogo szukamy:

  • komunikatywność
  • nastawienie na osiąganie celów
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • dyspozycyjność
  • wysoki poziom etyki zawodowej i kultury osobistej
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klientów biura,
  • pozyskiwanie zleceń,
  • wyszukiwanie ofert nieruchomości,
  • przygotowanie oferty do sprzedaży lub wynajmu,
  • prezentacje nieruchomości,
  • aktualizowanie baz danych,
  • kompletowanie dokumentacji do sprzedaży lub wynajmu

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • odpowiednio wyposażone stanowisko pracy w nowoczesnym biurze
  • szeroką bazę ofert
  • współpracę z profesjonalnym i przyjaznym zespołem

    The administrator of your personal data is Estate Lew Invest Ltd.